Įrengimo ir pasirinkimo patarimai

Kodėl verta rinktis Ketinius ugniakurus

Kodėl verta rinktis Ketinius ugniakurus 1

Nuo 1853 m. „Jøtul“ gamina židinius ir krosneles iš ketaus, arba liaudiškai vadinamo „špižiaus”. Tai ypač tinkama medžiaga, kuri atlaiko aukštą temperatūrą ir greitus temperatūros pokyčius. Štai kodėl Jøtul savo krosnims pasirenka ketų, kaip ir automobilių gamintojai varikliams naudoja ketų.

Jøtul ketus perdirbtas iš vietinių laužo supirkėjų perdirbto metalo laužo. Surinktas metalo laužas išlydomas, o nešvarumai pašalinami kartu su į lydinį dedama anglimi ir kitais papildomais elementais. Kai išsilydžiusi geležis pasiekia reikiamą temperatūrą, ji analizuojama laboratorijoje Kråkerøy gamykloje Norvegijoje ir prireikus pridedami papildomi elementai, siekiant užtikrinti, kad ketus pakiltų iki garsiosios Jøtul kokybės. Tada skysta geležis pilama į smėlio formas.

Tinka ekstremalioms oro sąlygoms

Ketaus malkinį ugniakurą sudaro dalys, kurios visos yra liejamos tokios formos, kokią matote parduotuvės ekspozicijoje. Priešingai negu plieniniai, jie turi daug mažesnį kiekį dalių. Dėl šios priežasties ketus yra ypač stabilios formos, kuri kaisdama nesisukinėja ir neišsikraipo. Kasdienis to pavyzdys yra skirtumas, kurį gausite, jei pilame šaltą vandenį ant karštos ketaus keptuvės arba stipriai įkaitintos kepimo skardos. ketaus krosneles

Nepaisant to, kad abu gaminiai pagaminti iš beveik tos pačios medžiagos, jie skirtingai reaguoja į temperatūros pokyčius. Ten, kur skarda pakeis savo formą, ketus išlaikys savo pradinę formą.

Formavimo medžiaga

Ketus gali būti gaminamas 3D formose. Tokiu būdu įmanoma sukurti detalesnį dizainą, įskaitant kampus ir skirtingus raštus. Tokios detalės padidina gaminių kokybės lygį tiek vizualiai, tiek funkciškai. Produktai susijungia sklandžiai, tvirtai, nepalikdami suvirinimo siūlių, kurios ilgainiui nuo temperatūrinių pakyčių perkaista.

Patvarus

Dėl tos pačios priežasties kodėl automobilių gamintojai nusprendžia gaminti variklio blokus iš ketaus, Jøtul nusprendžia gaminti savo krosneles ir židinius iš ketaus. Pristatydami produktą, kuris turėtų tarnauti kartai ar daugiau, negalite daryti kompromisų dėl medžiagų kokybės. Ketaus liejyklos, fabrikto išlaikymas yra brangus ir reikalauja didelių investicijų. Be to, kiekvienos krosnies plėtrai reikalingos žymiai didesnės investicijos į liejimo formas. Tačiau rezultatas yra produktas, kuriuo galite mėgautis daugelį metų.

Keičiamos dalys

Iš ketaus pagaminta malkinė krosnelė arba židinio kapsulė susideda iš kelių mažesnių dalių, kurios yra sujungtos varžtais. Siekiant užtikrinti, kad židinys būtų visiškai sandarus, tarp visi sujungimai užpildomi specialiu, aukštai temperatūrai atspariu užpildu. Galimybė pakeisti kiekvieną gaminio dalį, kad ir po daugybės metų, kartu su rinkoje ilgiausia 25 metų „Jøtul“ garantija, yra kiekvieno „Jøtul“ savininko draudimas, kad jie galės mėgautis savo židiniu dar ilgus metus.

Perdirbtos medžiagos ir dėmesys aplinkai

„Jøtul“ liejimo fabrikas yra Kråkerøy Verk Fredrikstad mieste, Norvegijoje. Kasdien iš vietinių metalo laužo supirkėjų gauname geležies laužo pristatymą. Tai išlydoma ir paverčiama naujais, moderniais židiniais. Gamyba vyksta gyvenamojo rajono viduryje, todėl aplinkos apsaugos sprendimai ir minimalūs teršalų išmetimo reikalavimai yra ypač griežti. Jei tai derinsite su tuo, kad deginanti mediena yra atsinaujinantis ir CO2 neutralus šildymo šaltinis, galite drąsiai daryti išvadą, kad „Jøtul“ gaminio pasirinkimas yra ekologiškai protingas.

Parašykite komentarą