Biožidiniai degimui naudoja bioetalonį todėl yra geras pasirinkimas jeigu norite židinio be kamino, bet vis dar norite turėti tikrą ugnį ir jos sukuriamą jaukumą savo namuose.

Biožidiniai gali būti automatinai (elektroniniai), rankiniai. Jie gali būti įmontuojami į baldus, tiesiog pastatomi. Naudojami kambaryje arba lauke.

Rodoma 1–24 iš 53

Bioetanolio židiniai ir jų veikimas

Bioetanolio židiniai degimui naudoja bioetanolį. Dėl pakankamai paprastos konstrukcijos jų rasite labai įvairių, skirtingų formų ir veikimo lygių. Galima užsisakyti valdomus pulteliu ar mobilaus telefono aplikacija. Galima pasirinkti tiesiog mechaniškai valdomus ir būti nepriklausomiems nuo elektros. Jeigu neturite galimybės įsirengti kamino - ne bėda, biožidiniams jų nereikia. Jie degimo metu išskiria CO2, tas pačias dujas kurias išskiriate jūs kvėpavimo metu. Svarbu nelaikyti per ilgai užkurto ir vėdinti patalpas.

Ar biožidiniai skleidžia šilumą?

Taip. Nors ir biožidiniai nėra sukūrti tam, kad būtų naudojami namų šildymui - jie skleidžia šilumą. Prie mūsų produktų aprašymų rasite nurodytus galingumus kW.

Kas yra bioetanolis?

Bioetanolis yra alkoholinis kuras, kuris gaminamas iš biologinių šaltinių, dažniausiai iš žemės ūkio kultūrų, cukranendrių arba lignoceluliozės turinčių medžiagų. Jis taip pat gali būti gaminamas iš kitų šaltinių, tokių kaip mielių, dumblų arba kitų mikroorganizmų.

Bioetanolis dažniausiai naudojamas kaip alternatyva tradiciniams transporto kuro šaltiniams, tokiems kaip benzinas ar dyzelinas. Jis gali būti maišomas su benzino ar dyzelino kuro mišiniais arba naudojamas grynai, kaip biokuras transporto priemonėms.

Bioetanolis taip pat naudojamas kaip energijos šaltinis ir kuro šaltinis kitose srityse, tokiomis kaip šildymas, elektrinių generatorių veikimas ar židinių kūrenimas. Jis gali būti naudojamas kaip pakeitimas tradiciniams degalams, kuriuose yra didelis kenksmingų emisijų kiekis.

Bioetanolis laikomas švaresne ir mažiau kenksminga alternatyva, nes jis gaminamas iš atsinaujinančių šaltinių, kurie gali būti išauginti iš naujo, ir jis gali sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo lygį. Taip pat bioetanolis yra biodegraduojamtis ir nekenksmingas aplinkai.

Degant bioetanolio kuro, išsiskiria anglies dioksidas (CO2) ir vanduo (H2O).

Židinys be kamino

Jeigu turite būsta be kamino ir svajojate apie židinį, o elektriniai jūsų netrukia - biožidinys jums kaip tik. Turėsite tikrą ugnį, šiek tiek šilumos ir pakankamai pagerėjusį jaukumo jausmą patalpoje.