Pirties kaminai - efektyvus veikimas

Pirties kaminai iš patikimų rankų. Pasirinkite mūsų siūlomus pirties kaminus ir gausite gerai žinomo gamintojo produktą, kurį galėsite saugiai ir ramiai naudoti. Šie pirties kaminai yra sukomplektuoti į komplektus, kad net ir nežinančiam būtų lengva išsirinkti. O jeigu vis dėl to kyla klausimų laukiame jūsų skambučių ar elektroninių laiškų ir padėsime išsirinkti.

Schiedel pirties kaminas

Schiedel, mūsų manymu, yra vienas iš populiariausių kaminų gamintojų Lietuvos rinkoje. Todėl, jeigu ieškote pirties kamino, siūlome Schiedel pirties kaminą. Tai tikrai puikus sprendimas jūsų pirčiai.

Pirties kamino kaina

Pirties kamino kaina priklauso nuo šių elementų/pasirinkimų:

  1. Kamino spalva
    1. Galite rinktis tarp nedažyto plieno arba dažyto juoda spalva
  2. Sklendė
    1. Priklausomai nuo jūsų pirties šildymo prietaiso jums gali reikėti ar nereikėti sklendės. Šis pasirinkimas taip pat įtakoja pirties kamino kainą.

Pirties kamino montavimas

Perkant pirties kaminą elektroninėje parduotuvėje fumat.lt gauname gamintojo jau paruoštą pirties kaminą su visais reikalingais elementais sėkmingam ir paprastam montavimui. Jeigu atrodo per sudėtinga - suteiksime meistrų kontaktus kurie padės su pirties kamino montavimu. Jie išspręs visus klausimus kaip pirties kamino montavimas/įrengimas, pirties kamino sandarinimas, pirties kamino izoliacija ir kitus.