Schiedel Absolut (2)

Schiedel Isokern (14)

Schiedel Rondo Plus (64)

Schiedel ventiliaciniai kanalai (3)

Sumūrijamų/keramikinių kaminų komplektai (6)

Schiedel

Schiedel yra gerai žinoma ir įžymiai pripažinta kaminų, dūmtraukių ir vėdinimo sistemų gamintoja. Jie yra vienas iš pirmaujančių Europos kaminų sprendimų tiekėjų, turintys ilgametę patirtį šioje srityje.

Schiedel kaminai yra žinomi dėl aukštos kokybės, efektyvumo ir patikimumo. Jie gaminami iš specialiai parinktų medžiagų kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir saugumą.

Šis gamintojas siūlo įvairius sprendimus, pritaikytus skirtingiems poreikiams ir aplinkoms. Schiedel gamina kaminus įvairioms kuro rūšims, atitinkančius naujausias technologijas ir dizaino tendencijas. Be to, Schiedel taip pat siūlo išplėstas dūmtraukių ir vėdinimo sistemų linijas, kurios užtikrina efektyvų oro cirkuliavimą, gerą kuro degimo efektyvumą ir saugų naudojimą.

Schiedel kaminai naudojami privačiuose namuose, viešosiose erdvėse, komerciniuose pastatuose ir pramoninėse įmonėse. Jų gaminius renkasi tie, kurie vertina aukštą kokybę, saugumą, efektyvumą ir patikimumą savo kaminų ir dūmtraukių sistemose.

Renkatės kaminą ir reikia konsultacijos? Norite užsakyti ir reikia pagalbos? Kreipkitės į konsultantus info@fumat.lt arba telefonu +37065481787

Schiedel kaminai kaina

Jeigu renkatės kaminą gali būti, kad ieškote būtent Schiedel kaminai kaina. Šis gamintojas turi labai platų spektrą kaminų todėl vienos kainos kuri apibūdintų visus Schiedel kaminus nėra. Tačiau paskaičiavimui štai kas sudaro Schiedel kaminų kainą:

 1. Kokio tipo namas?
  1. Nuo namo sandarumo priklauso koks kaminas bus reikalingas, tai žinoma įtakoja kainą
 2. Kokio aukščio reikia kamino?
  1. Kamino aukštis arba kitaip medžiagų kiekis yra vienas iš pagrindinių kainą nulemenčių veiksnių.
 3. Koks kamino tipas?
  1. Kaminai yra kelių tipų pagal savo konstrukciją. Kad sužinotumėte daugiau koki yra Schiedel kaminų tipai grįžkite į kategoriją kaminai.
 4. Koks bus naudojamas kuras?
  1. Priklausomai nuo to ar naudosite skystą ar kietą kurą (ir kokį kietą kurą) pagal tai ir turite pasirinkti atitinkamą kaminą. Ne visi Schiedel kaminai tinka visiems kuro tipams.

Schiedel kamino montavimo kaina

Schiedel kamino montavimo kaina priklauso nuo to kokio tipo kaminas tai bus. Vieno tipo kaminus montuoja židinių ar katilų montuotojas, kitus kaminus turi montuoti mūrininkas.

Schiedel kaminai internetu

Jeigu ieškote Schiedel kamino internetu siūlome pasižiūrėti mūsų fumat.lt internetinėje parduotuvėje esančias kainas ir pamatysite, kad tai tikrai geros kainos perkant Schiedel kaminą internetu.