Schiedel yra gerai žinoma ir įžymiai pripažinta kaminų, dūmtraukių ir vėdinimo sistemų gamintoja. Jie yra vienas iš pirmaujančių Europos kaminų sprendimų tiekėjų, turintys ilgametę patirtį šioje srityje.

Schiedel kaminai yra žinomi dėl aukštos kokybės, efektyvumo ir patikimumo. Jie gaminami iš specialiai parinktų medžiagų kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir saugumą.

Šis gamintojas siūlo įvairius sprendimus, pritaikytus skirtingiems poreikiams ir aplinkoms. Schiedel gamina kaminus įvairioms kuro rūšims, atitinkančius naujausias technologijas ir dizaino tendencijas. Be to, Schiedel taip pat siūlo išplėstas dūmtraukių ir vėdinimo sistemų linijas, kurios užtikrina efektyvų oro cirkuliavimą, gerą kuro degimo efektyvumą ir saugų naudojimą.

Schiedel kaminai naudojami privačiuose namuose, viešosiose erdvėse, komerciniuose pastatuose ir pramoninėse įmonėse. Jų gaminius renkasi tie, kurie vertina aukštą kokybę, saugumą, efektyvumą ir patikimumą savo kaminų ir dūmtraukių sistemose.

Renkatės kaminą ir reikia konsultacijos? Norite užsakyti ir reikia pagalbos? Kreipkitės į konsultantus info@fumat.lt arba telefonu +37065481787

Rodoma 1–24 iš 83

Schiedel Absolut (2)

Schiedel Isokern (14)

Schiedel Rondo Plus (64)

Schiedel ventiliaciniai kanalai (3)