Pristatomi kaminai visiems poreikiams! Galime pasiūlyti Schiedel, Poujoulat ir kitų gamintojų pristatomus kaminus.

Ieškote pristatomo kamino? Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime pasiūlymą pagal jūsų poreikius. Užklausimų laukiame telefonu +37065481787 ir elektroniniu paštu info@fumat.lt

Kam tinkami pristatomi kaminai?

Pristatomi kaminai, priklausomai nuo pasirenkamo modelio, tinkami visų rūšių kuru kūrenamiems židiniams, krosnelėms ir kitiems katilams ar šildymo įrenginiams. Svarbu, kad degimo temperatūra neviršytų 600 laipsnių celcijaus. Šiuos kaminus dažnai vadina: dvisieniai kaminai, plieniniai kaminai, pristatomi kaminai, skardiniai kaminai. Neišsigaskite išgirdę ne tokį pavadinimą kokio tikėjotės, tai vienas ir tas pats daiktas.

Pristatomi kaminai atsiliepimai

Jeigu renkatės informaciją ir domitės apie pristatomus kaminus, greičiausiai ieškosite ir atsiliepimų apie juos. Mūsų, kaip pardavėjų, atsiliepimai yra patys geriausi. Ypač jeigu statybos baigtos, sumūrijamam kaminui galimybių nėra, o ugniakuro norite, tai lieka ik pristatomas kaminas.

Pristatomų kaminų pliusai ir minusai

Pliusai

 1. Lengvas montavimas
 2. Galimybė sumontuoti pabaigtose statybose
 3. Atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus
 4. Gera trauka ir degimas
 5. Platus montavimo galimybių ir variantų pasirinkimas

Minusai

 1. Estetika

Pristatomi kaminai kaina

Pristatomų kaminų kainos priklauso nuo:

 1. Diametro
 2. Aukščio
 3. Spalvos
 4. Gamintojo
 5. Plieno storio

Pristatomo kamino kaina už vieną metrą gali būti 100 eurų, bet gali būti ir 300 eurų ir gal net daugiau. Jeigu ieškote kiek kainuoja pristatomi kaminai, tai mūsų elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite sukomplektuotus arba galite susikomplektuoti patys. Jeigu atsakymo į šį klausimą neradote tiesog rašykite arba skambinkite mums ir mes atsakysime į klausimą kiek kainuoja pristatomi kaminai.

Kokį, kaip ir pagal ką rinktis pristatomą kaminą?

Tai klausimas su daug atsakymų ir tuo pačiu kitų klausimų į šį klausimą. Jeigu užduodate klausimą kokį pristatomą kaminą rinktis, tai turite atsakyti į klausimus:

 1. Ar svarbu, kad kaminas būtų gražus?
  1. Vieni gaminojai kaminus daro nematomais sujungimais. Gražiomis, išdirbtomis detalėmis. Kiti gamintojai kaminus daro tik funkcijai ir į grožį dėmesio nekreipia, šie kaminai bus grubesni, nors ir funkciją atliks taip pat.
 2. Kokios spalvos kamino noriu?
  1. Tipinės gamintojų siūlomos kaminų spalvos būna: nedažytas, blizgus plienas ir juoda spalva. Visos kitos spalvos nesiūlomos arba būna siūlomos su ilgesniu pristatymo terminu ir papildomu mokesčiu.
 3. Ar svarbu, kad kaminas turėtų sertifikatus ir būtų saugus?
  1. Mūsų parduodami kaminai turi CE ženklinimą ir atitinka Europos keliamus saugumo reikalavimus. Rinkoje rasite neženklintų gaminių, be atitikties sertifikatų, tačiau už žemesnę kainą.
 4. Pristatomo kamino plieno storis.
  1. Didžioji dalis gamintojų pristatomus kaminus gamina iš 0,5-0,7mm storio plieno. Retesni, prabangesni gamintojai pristatomus kaminus gamina iš 1mm storio plieno. Šie kaminai būna atsparesni laikui ir mechaniniams pažeidimams.

Pristatomų kaminų montavimas

Pristatomų kaminų montavimas nėra sudėtingas procesas (jeigu turite tam tikrus įrankius ir supratimą apie elementarius statybos procesus). Jo elementai vienas su kitu jungiasi paruoštais vamzdžių galais su specialiais sujungimo elementais arba sąvaržomis. Visi skardinių pristomų kaminų elementai yra jau numatyti gamintojų todėl viskas susirenka pagal gamintojo duotą instrukciją. Svarbu laikytis instrukcijoje nurodytų reikalavimų.

Pristatomi kaminai internetu

Jeigu renkatės pristatomą kaminą siūlome pasinaudoti mūsų internetinės parduotuvės patogumu ir užsisakyti pristatomą kaminą internetu. Jeigu taip nepatogu - atvykite pas mus į saloną Kaune ir užsisakykite pristatomą kaminą gyvai.