Elektriniai židiniai (arba elektrinės krosnelės) yra prietaisai, kurie imituoja tradicinių židinių degimo efektą naudodami elektrą. Tai moderni alternatyva tradiciniams židiniams, kurie degina malkas arba dujas.

Vienas iš pagrindinių elektrinio židinio privalumų yra galimybė reguliuoti šilumos ir vizualinius efektus. Jūs galite valdyti šilumos išskyrimo stiprumą ir netgi įjungti tik vizualinį efektą, jei nereikia papildomos šilumos. Be to, elektriniai židiniai yra lengvai montuojami, nes nereikia kamino, kaip tradiciniams židiniams.

Rodoma 1–24 iš 46

Koki elektrinių židinių privalumai?

Lengvas montavimas

Priešingai negu tradiciniams židiniams, elektriniams židiniams nereikia brangių priešgaisrinių medžiagų ar išskirtinius sugebėjimus turinčių meistrų. Dažniausiai elektrinius židinius montuojasi patys pirkėjai arba tai padaro apdailininkai įrenginėjantys namus. Greita ir paprasta.

Maža kaina

Elektriniai židiniai yra gana pigūs. Galite įsigyti jau ne mažą elektrinį židinį kuris tikrai pagyvins jūsų patalpas, suteiks joms jaukumo, o kainuos ne daugiau 1000 eurų, kai tradicinių židinių vien statybinėms medžiagoms išleistumėte panašią sumą.

Paprastas naudojimas

Beveik visi mūsų parduodami elektriniai židiniai turi nuotolinio valdymo pultelį, tai reiškia, kad jums nereikia jokių malkų, dūmų, kvapų ir kitų rūpesčių jeigu viskas ko jums reikia - vaizdas ir jaukumas.

Nereikia kamino

Elektriniams židiniams nereikia kamino. Tas ypač aktualu jeigu gyvenate bute ar kitame pastate kur kamino įsirengti neišeina ar gal tiesiog nenorite.