Kokybė, kuri išlieka visą gyvenimą

Jøtul klientai nusipelnė absoliučiai geriausių krosnelių ir židinių. Štai kodėl visi mūsų gaminiai yra pagaminti rankomis Norvegijoje, naudojant tik geriausias turimas medžiagas. Tiesą sakant, mūsų neprilygstamas patvarumas yra pagrindinė priežastis, kodėl Jøtul siūlo ilgiausią garantią rinkoje. Nenuostabu, kodėl mūsų F602 yra labiausiai parduodamas ir kopijuojamas židinys istorijoje.

Kovoje su šalčiu nuo 1853 m

Jøtul yra vienas seniausių krosnelių ir židinių gamintojų pasaulyje. Remdamiesi išdidžiu Norvegijos paveldu, jau 160 metų kovojame su šalčiu.

Norvegiškos Krosnelės

Ketaus židiniai ir ketaus krosnelės – Jotul specialybė. 2023-iaisiais metais šis gamintojas švenčia savo 170 metų, kaip gamina šiuos gaminius būtent iš ketaus. Jeigu ieškote krosnelės iš ketaus – siūlome toliau nebeieškoti ir rintkis būtent Jotul. Pasirinkę šį gamintoją turėsite aukščiausio lygio kokybę ir patikimumą.

Jotul atstovas Kaune

Fumat.lt tai oficialus Jotul gamintojo atstovo salonas Kaune. Mus aplankyti galite A. Juozapavičiaus pr. 7K, Kaunas.

Atsiliepimai apie Jotul krosneles

Iš savo klientų visada gauname pačius geriausius atsiliepimus apie jų įsigytas Jotul krosneles. Įsitikinkite ir jūs įsigydami vieną iš šiuo metu siūlomų gaminių.

Rodoma 1–24 iš 90