Krosnelės egzistuoja jau amžius, suteikdamos šilumą ir jaukumą namams visame pasaulyje.

Jeigu galvojate apie krosnelės įsigijimą namams, bus malonu sužinoti, kad ši tradicinė šildymo metodika turi daug pranašumų. Jos ne tik suteikia jaukią atmosferą, bet yra ir draugiškos aplinkai bei ekonomiškos. Įsigykite vieną iš mūsų siūlomų malkinių krosnelių ir tikrai nenusivilsite!

Turite klausimų? Kreipkitės – padėsime.

Kas yra krosnelės?

Vienas iš svarbiausių malkinių krosnelės pranašumų yra jos efektyvumas. Mediena yra atsinaujinantis gamtos išteklis, ir kai deginamas geroje, kokybiškoje krosnelėje, jis gali gaminti daug šilumos su minimaliais teršalų kiekiais. Tai reiškia, kad galite šildyti savo namus, mažindami savo anglies pėdsaką ir taupydami pinigus už energijos sąskaitas.

Kitas Skandinaviškos krosnelės privalumas yra jų universalumas. Jos yra prieinamos įvairaus dydžio ir stiliaus, nuo tradicinių ketaus, dar žinomių, kaip špižiaus, krosnelių iki šiuolaikinių dizainų plieninių. Tai reiškia, kad galite pasirinkti krosnelę, kuri tinka jūsų namų estetikai ir šildymo poreikiams.

Jeigu jaudinatės dėl medienos deginimo aplinkosaugos poveikio, neturėtumėte to daryti. Daugelis mealkinių krosnelių yra sukuriamos su aukšto efektyvumo rodikliais, kurie užtikrina minimalų teršalų išsiskyrimą. Be to, jeigu nerimaujate dėl medienos kirtimo ir saugojimo logistikos, visuomet galite įsigyti supjaustytų medienos gabalėlių arba medienos briketų.

Jøtul gamina jas ir konvekcines, modernias, su antriniu degimu, dujų generacija, oro pritekėjimu iš lauko, taip pat ir klasikines, radiacines, ketaus krosneles. Tai vienintelis gamintojas rinkoje kuris siūlo 25 metų garantiją.

Konvekcinės, plieninės, malkinės krosnelės. Modernaus, Daniško dizaino. "Scan" priklauso "Jøtul group" grupei ir atitinka visus kokybės standartus kaip ir Jøtul.

Tiek Scan, tiek Jøtul gaminiai tinka pasyviems namams - A, A+ klasėms.

Kieto kuro, malkinės krosnelės, tai būdas turėti "gyvą" ugnį namuose neužimant didelio ploto kaip su židiniu. Pasinaudokite galimybe turėti namuose papildomą šilumą iš malkinės krosnelės, degančios medienos, miško kvapą. Mūsų parduodamos krosnelės yra labai aukšto naudingumo koeficiento, gaminamos perdirbant seną geležį, todėl yra labai ekologiškos ir tausojančios gamtą. Tokio tipo šilumos šaltinis yra laikomas ekologišku, atitinka ekologinio projektavimo normas, "Ecodesign" projektą. Biokuro krosnelės tai vienas geriausių ir madingiausių pasirinkimų moderniems namams.

Krosnelės kaina

Kiek kainuos pastatyti krosnelę? Vienas dažniau užduodamų klausimų pas mus salone. Vieno atsakymo nėra, nes reikia žinoti kokią krosnelę išsirinkote, kokia situacija su kaminu ir panašiai. Tačiau ką tikrai galime pasakyti, kad krosnelės kaina visada bus mažesnė negu židinio, nes šiuo atveju jums nereikės apdailos, daug, brangių medžiagų ir ne vienos dienos meistro darbo valandų.